Novinky 

Párty stany na zahradní a firemní akce

V zimním období se těšíme na léto, kdy začneme pořádat marketingové a zahradní akce pod širým nebem. Ani open air festival nebo veletrh či jiná sportovní a kulturní akce se neobejde bez přístřešku. Nebo by se vám na váš pozemek hodila mobilní garáž či dočasné skladiště? Tak neváhejte a objednejte si párty stany v zákazníky ověřeném eshopu.  Párty stany zažívají boom, jsou velmi populární, ideální náhradní řešení pro zastřešení výstav, firemních a promo akcí, zahradních oslav, rautů, stejně tak poskytnou spolehlivý úkryt před sluncem nebo deštěm při sportovních a kulturních akcí.

Párty stany – profesionální zpracování

Oceníte jak profesionální zpracování tak použití kvalitních materiálů. Budete mít k dispozici reprezentativní a stylové zastřešení každé akce. Stavba klasického párty stanu je nenáročná, zvládne ji i méně zručný člověk a to bez použití nářadí.  Konstrukce jsou vyráběny v šířkách 3 – 10m s výškou 2,30 až 3m. Pochopitelně se dají párty stany propojit, čímž docílíte atraktivního vzhledu a větší prostor. Máte u firmy dostatek místa? Pořízením párty stanu ušetříte značné náklady za pronajímání pozemků, pokud zatoužíte uspořádat akci pod širým nebem čili „na zelené louce“.  

Párty stany za super ceny na t-zbozi.cz

Díky pěknému prostředí, kam párty stan umístíte, stane se každá společenská událost naprosto výjimečnou. Některé společnosti si velkokapacitní stany pronajímají, jiné si je pořizují v ověřených internetových obchodech. Příkladně ve špičkovém eshopu t-zbozi.cz. Velká nabídka stanů, skvělé ceny, luxusní klientská podpora, do dvou pracovních dnů máte svou objednávku doma!  Ať už pořádáte konferenci, obchodní setkání, výstavu nebo promo akci –  mobilní nůžkový nebo párty stan splní svůj úkol na jedničku, podtrhne téma pořádané akce.   

Je pro vás toto téma aktuální? Další informace o párty stanech!  

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

Profi-články.cz

Citáty Motta

Related posts

Leave a Comment