Novinky 

Tip na originální dárek – dřevěná socha od Sibery

Co je to řezbářství, není nutné dopodrobna vysvětlovat. Víme všichni, že jde o uměleckou a řemeslnou formu zpracování dřeva. Kde vyřezáváním, vytesáváním, řezáním se tvoří dřevěné sochy zvířat, rostlin, lidí, abstrakce vše, co umělci na mysl přijde.  A jak je vidět u řezbáře Sibery, pod rukama šikovných dřevořezbářů, vznikají skutečně pěkné výtvory. Dřevořezbář je zručný mistr, který nejenže precizně zachází s nástroji, jako jsou nože, dláta, hoblíky a kladiva, ale i s motorovou pilou. Nový trend, který se ujal i v Česku – dřevěné sochy motorovou pilou tvořené.

Dřevo – ideální materiál na tvorbu zahradních soch

Dřevo stejně jako kdysi je nejdostupnějším materiálem, používaným téměř na všechno – nábytek, umělecké a užitní předměty, používá se na výstavbu lidských obydlí, lodí a spoustu dalšího. Své nezastupitelné místo měli řezbáři s uměleckým kumštem, kteří vyřezávali krásné dekorační i užitkové předměty, jako byly hračky, vědra, sudy, truhly, kola a podobně. V současné době naštěstí řezbářství stále žije, neboť lidé si lásku k dřevu předávají z generace na generaci, tak jak tomu je i u Siberů. Vše začalo u praděda a je tady internet a v rodině Siberů láska k dřevinám stále přežívá.   

Nechte si sochu nebo nábytek vyrobit tam, kde to umí

Tam, kde si práci se dřevem oblíbili natolik, že se stala řezba motorovou pilou nejen koníčkem, ale i prací. Toužíte svou představu zhmotnit?  Sháníte atypickou skříň?  Nebo se chcete odlišit od svých sousedů a do své krásné zahrady instalovat unikátní dřevěné sochy? Je toho tolik, co si člověk může nechat ze dřeva vyrobit. Třeba i dárek, který vyrazí všem hostům dech včetně oslavence. To vše a ještě více si můžete objednat na internetových stránkách drevene-sochy.cz.

Další informace o dřevěných sochách naleznete zde!!!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

SEOlaboratoř.cz

eKompetence.cz

StyleMag.cz

Citáty Motta

Related posts

Leave a Comment