Novinky 

Pro let balonem zvolte Ebalon.cz. Nebudete litovat!

Let balonem si chce vyzkoušet mnoho z nás. Většinou nás však přemůže strach. Pokud jste však jen malinko nakloněni možnosti letět, neváhejte. A pokud budete mít možnost vybrat si sami společnost, se kterou tento zážitek absolvujete, rozhodně se podívejte na Ebalon.cz.

Profesionální zážitek

Let balonem jedině s Ebalon.cz, budete v rukou těch nejlepších. Všichni piloti jsou plně kvalifikovaní a mají zkušenosti, o které se s vámi mohou podělit a zážitek tak více obohatit. V balonu, se kterým Ebalon.cz létá, je navíc pro všechny dost prostoru, nebojte se tedy, že byste se při letu mačkali s dalšími deseti cizími lidmi.

Příjemně strávený zážitek je let balonem

Ebalon.cz se postará o to, aby pro vás byl příjemný jak let balonem, tak celý zážitek, který trvá přibližně čtyři hodiny. Je samozřejmostí, že během letu dostanete nealko nápoje, po přistání navíc přichází přípitek vychlazeným sektem a malé občerstvení, které doprovodí předání certifikátů, upomínkových předmětů a sdělování zážitků a pocitů.

Pro let balonem si vyberte, co chcete vidět

Není striktně dáno místo startu, to si můžete do určité míry zvolit sami. Nejčastěji volené lokality jsou vypsány na webu i s přidanými fotografiemi. Podívat se z ptačí perspektivy můžete tedy na Český ráj, Karlštejn nebo můžete přeletět nad stověžatou Prahou.

Jak pořídit letenku?

Letenky pro let balonem si můžete zakoupit na čtyřech místech v Praze a Středočeském kraji. Tato letenka platí po jeden rok, po domluvě lze však platnost upravit. Následně, až se rozhodnete letět, stačí provést rezervaci letu. K tomu slouží formulář na webu. Po jeho odeslání se dostanete na seznam osob, kterým budou pravidelně chodit informace o letech – kdy a kde se se budou konat. Když vám některý termín bude vyhovovat, napište zpět SMS, nebo zavolejte a vaše místo v koši máte jisté.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

Citáty Motta

Related posts

Leave a Comment