Novinky 

Automaty na kávu

Automaty na kávu

Milujete kávu a chcete si ji dopřávat denně?  Káva přináší našemu organismu celou řadu výhod. Pijeme ji rádi na cestách, v práci i doma s přáteli či rodinou. Kvalitní automaty na kávu vám poskytnou kvalitní kávu, kterou si okamžitě oblíbíte.

Automaty na kávu jsou skvělá volba

Společnost Nápojová ambulance dodává moderní automaty na kávu. Jsou skvělou volbou do domácnosti, do kanceláří i do hotelů a menších firem. Vybrat si můžete například kapslové automaty na kávu nebo pákové. Kapslové automaty obsluhujete vložením kapsle a stiskem jednoho tlačítka. Dopřejete si tak oblíbený nápoj bez zbytečného zdržování.

Automaty na kávu
Automaty na kávu

Chcete kvalitního dodavatele kávových kapslí, který vám dodá automaty na kávu a zároveň poskytnou pravidelnou údržbu a servis? Nápojová ambulance splní všechny vaše požadavky do puntíku. Kapsle pro automaty na kávu obsahují přesně určenou dávku kávy na jeden šálek lahodného moku. Výhodou kapslí je, že jsou hermaticky uzavřeny a díky tomu zůstane káva čerstvá a voňavá.

Automaty na kávu pod stromeček

Podle typu automatu na kávu si můžete vybrat také nápoje, které vám připraví. Dopřát si můžete chutné espresso, capuccino, latté nebo třeba horkou čokoládu, ale i čaje, apod. Předtím, než si vybraný přístroj zakoupíte, nechte si poradit odborníky, případně si přečtěte recenze a hodnocení jednotlivých přístrojů. Nápojová ambulance umožňuje prodej či pronájem i leasing automatů na kávu. Přístroje mají velmi atraktivní design, snadnou údržbu i ovládání. Nápojová ambulance má síť zkušených obchodních zástupců společnosti, kteří si vyslechnou vaše přání a požadavky. Snaží se vám vyjít vstříc. Vybraný automat na kávu je vám doručen přímo do kanceláře nebo do domácnosti, hotelu či na jiné místo určení. Uděláte radost nejen svým zaměstnancům, ale i klientům či obchodním partnerům.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Citáty Motta

Related posts

Leave a Comment