Novinky 

Hledám práci v Praze

Hledám práci v Praze a okolí

Přišli jste o práci a nemůžete najít vhodnou nabídku? Pokud hledám práci v Praze, je možné využít služeb úřadu práce, osobně navštívit firmy nebo využít pracovní portál Personalistka.cz

Personalistka.cz, když hledám práci v Praze

Získat práci není nijak složité, zvláště, pokud zprávy. Je potřeba často se obrnit trpělivostí, zasílat životopisy a vyhledávat vhodné pracovní příležitosti. Volná pracovní místa najdete na pracovním portále Personalistka.cz. Web má velmi jednoduché vyhledávání za pomoci agenta či filtru. Nastavíte si požadovaný obor, město, stáří nabídky a můžete vyhledávat zdarma. O každé nabídnuté pozici zde najdete úplné a relevantní informace.

Hledám práci v Praze, jak na to?

Hledám práci v Praze, častá věta, zejména u mladých lidí. Pracovní portály usnadní život, nabídka je vždy aktuální. Web Personalistka.cz je zcela zdarma, zaměřuje se na nabídky práce od personálních agentur i menších firem, které hledají zaměstnance. Nechybí zde ani nabídka brigád.

Hledám práci v Praze
Hledám práci v Praze

Víte, že vám hrozí ztráta zaměstnání nebo jdete na první pohovor? V obou případech využijte pracovní portál. První pohovor neznamená, že budete přijati, je vhodné zaslat více nabídek. Pokud hledám práci v Praze či v jiném městě, je vhodné si zjistit co nejvíce informací o dané společnosti, klidně ji kontaktujte na přímo zasláním životopisu a motivačního dopisu. Jejich tvorbu nepodceňujte, pokud motivačním dopisem zaujmete, máte velkou šanci na postup do dalších kol výběrového řízení.

Na webu personalistka.cz můžete najít nabídky jak na pozice typu autolakýrník, šička, obsluha pultového prodeje, tak pozice obchodní zástupce, vedoucí pracovník, apod. Díky jednoduchému filtru si najdete jen to, co vás zajímá. Nemusíte se tak prokousávat stovkami nabídek z jiných oborů.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

Citáty Motta

Related posts

Leave a Comment