Novinky 

Samolepky na zeď jsou moderní dekorací do všech interiérů

Jednou za čas je potřeba oživit interiér. Možnosti jsou různé – někdo zvolí novou výmalbu, jiný přestěhuje nábytek. Ke změnám, které pomohu váš interiér oživit, patří ovšem i samolepky na zeď. Jde o snadné a moderní řešení, které vám nezabere mnoho času a navíc stojí pár korun.

Dnešní technologie navíc zaručují vysokou kvalitu a životnost, nestane se tedy, že by se vám samolepky při aplikaci trhaly či později odlepovaly. Samolepící fólie je zároveň nejlepší matná, aby působila přirozeně – jako malba.

samolepky

Zkrášlete si ložnici

Nevíte, jak oživit ložnici? Nechcete shánět nové povlečení ani přemýšlet nad výmalbou, která je časově náročná? Potom je tu pro vás řešení v podobě samolepky na zeď do ložnice. Mezi nejoblíbenější patří jemné vzory motýlů, květin, ale nebojte se ani všelijakých geometrických tvarů. Na Dekolepky.cz si pro vás připravili nepřeberné množství motivů a vzorů, vybírat můžete dokonce i barvy tak, aby vám nálepky na zeď perfektně ladily se zbytek interiéru.

Najděte si svůj oblíbený citát

Nemusíte se však omezovat na tvary a obrázky, samolepky můžete vybírat i v podobě citátů a textů. Samolepky na zeď citáty jsou žádané. V široké nabídce najdete jak české, tak anglické verze. Tyto nápisy se hodí tematicky do kuchyně, ložnice, předsíně, ale vybrat můžete i takové, které se zalíbí vašim dospívajícím dětem. Po prohlédnutí katalogu zjistíte, jak originální samolepky mohou být. Jejich design je totiž jedinečný, a to tak, že představují například deskovou hru Kris Kros, nebo jsou k textu přiřazeny doplňující obrazce.

samolepky

Vybere si každý!

Na Dekolepky.cz najde každý to, co potřebuje. Je jedno, zda potřebujete text o lásce, obrázek kočky nad pelíšek domácího mazlíčka, nebo jemné zdobení nad postýlku miminka. E-shop nabízí přehledně rozdělené kategorie, například podle tématu nebo umístění.

Všechny samolepky je také možné přizpůsobit vašim přesným potřebám co se barvy a velikosti týče. U samolepek je navíc napsaná obtížnost lepení. V každém balení je přiložen i přesný návod aplikace. Nemusíte se tedy bát, že byste museli vyhledávat rady, kterými docílíte krásně nalepené samolepky jako od profesionála.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Citáty Motta

Related posts

2 Thoughts to “Samolepky na zeď jsou moderní dekorací do všech interiérů”

  1. Pěkný den,
    líbí se mi článek o samolepkách. Protože interiérové dekorace jsou blízké mému oboru, dovolil bych si vám nabídnout slevu 10% na všechny samolepky na zeď na e-shopu https://seo-obchod.cz. V košíku zadejte kód LBW2017.
    Nalepení samolepek na zeď je vhodnou dekorací do dětských pokojíků, ale i komerčních prostor.

Leave a Comment