Novinky 

Reklamní předměty – vyberte ty správné!

Reklamní předměty jsou účinný marketingovým nástrojem. Když se vhodně zvolí a zacílí na určitou skupinu lidí, rozhodně nemusí být nudné a skončit v koši. Za úkol mají zaujmout, dělat reklamu, odměnit zaměstnance a příznivce firmy, někdy i vše najednou. Stávají se dárkem k významnému výročí firmy nebo k Vánocům. V neposlední řadě pak umožňují zaměstnancům být součástí firemní kultury, například formou stejnokrojů, firemních kravat a kšiltovek. Někdy jsou zadarmo, jindy slouží i k přímému prodeji. Možností je opravdu spoustu.

Reklamní předměty
Reklamní předměty

Pro koho reklamní předměty tvoříme?

Aby výroba reklamních předmětů měla nějaký smysl a vynaložené finance se vrátily, musíme promyslet, pro koho jsou určeny. Jiné věci potěší dospělé, jiné děti, odlišný vkus mají muži a ženy, záleží i na věku obdarovaných. Kromě toho „co“ necháme vyrobit, je potřeba promyslet „jak to bude vypadat“, včetně velikosti, barvy a potisku. Ano, potisk je nesmírně důležitý, vždyť ten dělá onu reklamu.

Reklamní předměty
Reklamní předměty

Atraktivní reklamní předměty s přidanou hodnotou

Pro přímou propagaci se doporučuje zvolit promyšlené předměty s přidanou hodnotou, které opravdu udělají radost a zákazníka motivují. Zákazníci mají v oblibě věrnostní programy, kdy například sbírají body a za ně obdrží dárky. Jestliže budou atraktivní, tím lépe. Ani tolik známé reklamní propisky, bločky a přívěsky není třeba zatracovat, i ony mají své místo ve světě reklamy. Oblíbené je sezonní zboží jako nafukovací míče, frisbee, šály a další. Volte atraktivní věci, které obdarovaný využije a neodloží je někam do krabice, která bude zapomenuta, nebo dokonce rovnou nevyhodí do koše. U oblečení dobře odhadujte velikosti.

Reklamní předměty
Reklamní předměty

Vlastní řešení – reklamní předměty

U reklamních předmětů PROPAQ si můžete sami navrhnout vlastní originální řešení s vaším textem a logem. Na výběr je z tisíců položek v katalogu s dodáním po celé republice a možností přizpůsobit je vašim potřebám.  Nevíte si rady? Klidně si nechte poradit s výběrem.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz  

Citáty Motta

Related posts

2 Thoughts to “Reklamní předměty – vyberte ty správné!”

Leave a Comment