Novinky 

Jen klid, vánek a sluneční paprsky

Nevšední odpoledne, kdy vás unáší vítr nádhernou krajinou? Takové můžete prožít kdykoliv během roku. Vyhlídkový let balonem vám umí namíchat směsici vzrušujících momentů i romantických okamžiků plných úchvatných výhledů. Vypravte se do výšin, usaďte se v koši a nechte balon, aby vás vzal na hodinovou projížďku po obloze.

Vyhlídky z výšin

Chvíli po startu vás balon vezme nad nádherná místa v okolí Prahy nebo si prohlédnete vzdálenější kouty kraje. Úžasný je let balónem Vysočina nebo let balónem Český ráj. Vyhlídkové lety balonem jsou velmi populární a často si je objedná i větší skupinka osob pro soukromou cestu podle vlastního plánu.

Chcete netradiční zážitek na rodinnou oslavu nebo podnikovou akci? Pak si prohlédněte, co vše můžete během hodinového letu zažít. Čeká vás vzrušující start a po počáteční nervozitě se necháte volně unášet po obloze. Šimrání větru a pohled na ubíhající krajinu pod vámi je vlídným pohlazením po duši. Všechny starosti a nervozita zůstávají dole na ulicích a vás se najednou netýká.

Výjimečný pocit a vzpomínky na to, jak jste se vznášeli nad korunami stromů s vámi zůstanou napořád.

Let balonem jako fantastická atrakce

Málokdo tuší, že let balonem se může stát úžasnou součástí nejrůznějších akcí. Za zvýhodněnou cenu je možné objednat si kotvený let balónem a dopřát skvostný zážitek velkému počtu návštěvníků najednou. Lety balónem nemusejí být finančně náročnou záležitostí, přesvědčte se.

Related posts

Leave a Comment